Hastane, Okul, Banka Temizlik Hizmetleri - Doğan Temizlik Bursa


Banka temizliği özel koşullar içren eleman güvenirliğinin olması ve uzun süre çalışmış eleman niteliği kazanmışlığı getirmektedir.

Büro ve işyeri temizliğinde olduğu gibi temizlik hizmeti esnasında diğer çalışan elemanları rahatsız etmemek önemli bir husustur. Bu unsurları dikkate alarak tüm bankalara temizlik hizmeti verilmektedir.

Hastane hijyeni, sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önlem taşıyan yerler yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personellerini sağlar. Hastaneler enfeksiyon açısından en çok risk yaşanan yerler olduğundan dolayı en uygun yolla da bir temizlik anlayışı bunların hepsini önler.

Okul dershane gibi yerlerin koşuşturmaları çok olduğundan bir çok kişi özellikle öğrenciler aynı havayı teneffüs ederler yerin temiz olmaması ve yeterli hijyenin sağlanamaması gibi zamanlarda hastalıkların bulaşması ve bulaşıcı hastalıkların yayılması işten bile değil.

Bursa'nın tüm ilçelerindeki hastane, okul, banka, fabrika ve ofislere temizlik hizmetlerini söz verdiğimiz zamanda profesyonel ekibimiz ile sunmaktayız.

Bizden fiyat almadan karar vermeyin. 0224 234 64 64 - 0507 035 16 18