Koltuk Yıkama - Doğan Temizlik Bursa


bursa koltuk yıkama

Evdeki koltuk, kanepe, sehpa ve sandalyelerin evde ne kadar önemli bir parçası olduğunu herkes biliyordur heralde.. Bunların önemli eşyalar olmasının dışında temizliğinin de bir o kadar önemli olduğu söz konusudur. Bu sebeple koltuğunuzun döşemenizin sağlıklı bir ortama katkı yapmasını istiyor iseniz düzenli olarak yıkama, temizliğini yapmanız gerekmektedir. Düzgün bir yıkama ile koltuğunuzu daha uzun süre kullanabilme durumunda olursunuz.

Döşemeli kumaşlı eşyaların ve koltukların, özel bakım işlemi gerektiren bazı özellikleri vardır. Bunlar; kumaş türü, renk kalıcılığı, üretim tekniği, dolgu malzemeleri vb. gibi özel bir temizlik gerektiren durumları göz önünde bulundurulması önemli bir husustur.

Bursa Yatak Temizliği

Yatak temizliği, yıkanması insan sağlığı için çok önemli bir yerdedir. İnsanlar yaşadığı süre zarfının yarısını yatakta geçirmektedir bunun için yatakların sağlıklı ve hijyenik olmadı önemlidir. Yatak yıkaması ne kadar profesyonel şekilde yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun olur. Profesyonel olmayan kişi ve makineler tarafından yıkanan yatakların içerisinde kalan suyun, nemin ve şampuan tortusunun yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına neden olur. Bunun için yıkanacak olan yatağın her zaman profesyonel makineler tarafından yıkanması önerilir.

Doğan Temizlik olarak Bursa'nın merkez ve tüm ilçelerine yerinde koltuk temizliği hizmeti sunmaktayız. Yatak, Koltuk, divan veya çekyatlarınız adresinizde alınır temizlenip kurutulur tertemiz teslim edilir. Bizi aramanız yeterlidir. 0224 234 64 64 - 0507 035 16 18